Floating & Walking Dinner in Den Bosch
Een rustgevende wandeling en varen langs de mooie bezienswaardigheden van Den Bosch in combinatie met een heerlijk drie gangen diner? Dit vindt u bij Den Bosch Evenementen. Gezellig als bedrijfsuitje, met vrienden of met de familie een Floating en Walking Dinner in Den Bosch voor de mensen die niet kunnen kiezen en van alles een beetje willen.
Nadat jullie genoten hebben van het voorgerecht in het eerste restaurant, haalt de gids jullie op om te beginnen met de wandeling. De wandeling zal eindigen bij het tweede restaurant waar jullie zullen genieten van het hoofdgerecht.
Nadat u voldaan bent in het tweede restaurant is het tijd voor een rondvaart in de prachtige wateren van Den Bosch. Geniet van het uitzicht en neem de tijd om uw eten te laten zakken zodat u na de rondvaart door kunt naar het derde en laatste restaurant van de avond om te genieten van het dessert.
Na het dessert gaat u verder met het bewonderen van de mooie stad Den Bosch tijdens de rondvaart.
Uiteraard kunt u kiezen uit diverse (en dan bedoelen we ook diVERSe!) heerlijke voor- en hoofdgerechten. U hebt het voor het zeggen.
-
Privé boot
-
Uitgebreid diner in drie verschillende restaurants naar keuze
-
Professionele gids (échte Bosschenaar met jarenlange ervaring)
-
Te boeken op uw gewenste dag en tijdstip!
Tip:
Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 8,50 per persoon per uur (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En… zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!
U kunt dit spel ook combineren met andere spelprogramma’s. Informeer naar de mogelijkheden! U weet: weinig is onmogelijk! Informeer bij onze werknemers naar de mogelijkheden.
Minimaal aantal personen
Afhankelijk van het minimaal aantal deelnemers berekenen wij de minimale prijs voor dit arrangement. U kunt altijd voor minder personen boeken als u bereid bent om de minimale prijs te betalen.